QR код - це квадратна картинка

Що таке QR-код?

 

QR-код - квадратна картинка в яку закодована якась інформація. Це може бути звичайний текст, адреса в Інтернеті, телефон, координати будь-якого місця або навіть ціла візитна картка. Їх спеціальний вид полегшує читання закладених даних за допомогою сучасних мобільних телефонів оснащених камерами. Досить навести камеру телефону на код і відразу отримати доступ до його вмісту.

QR-коди (від Quick Response - англійською «швидка реакція», «швидкий відгук») були розроблені в 1994 році японською компанією Denso-Wave. У самій Японії QR-коди отримали широке поширення ще на початку 2000-х років: їх розміщують в рекламі, на упаковці товарів, друкують в буклетах, використовують в іграх, в довідниках і ще мільйоном різних способів. З широким поширенням досить потужних мобільних телефонів, оснащених вбудованими камерами, QR-коди почали своє широке поширення по всьому світу.

Зараз ви можете побачити QR-коди в рекламі: наприклад контактні дані рекламованої компанії відразу будуть збережені в телефон, або ви отримаєте доступ до сайту з додатковою інформацією про товар. QR-Також код можна помістити на одяг, наприклад це може бути посилання на ваш сайт, адреса в соціальних мережах, телефон, адреса блогу або вся ваша візитка цілком.

Для читання QR-кодів, на мобільний телефон необхідно встановити спеціальну програму.

Нижче на цій сторінці ви бачите посилання на деякі з них, для установки клікайте по потрібної картинці.

 

iPhone и iPad

 


Bakodo
 
Scan

 

Android

 


Barcode Scanner
 
QuickMark Lite

 

Для різних платформ

 

 
i-nigma